| 1. |
Świadczenie usług doraźnego wsparcia technicznego, kontroli technicznej oraz czynności nadzoru w zakresie bieżącego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Świerklaniec |
BUD.271.2.2026 |
2026-09-02 10:01 |
2026-09-09 10:00 |
|
| 2. |
Zaproszenie do składania ofert na sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową nieruchomości w celu zbycia nieruchomości. |
GN.6871.4.2026 |
2026-09-01 13:21 |
2026-09-08 14:00 |
|
| 3. |
Regulacja stanu prawnego fragmentu drogi publicznej gminnej ul. Wieczorków, położonej w Gminie Świerklaniec, obrębie Orzech, w oparciu o art. 73 ustawy z dnia 13 października 1998 r. Przepisy wprowadzające ustawy reformujące administrację publiczną (Dz. U. z 1998 r. Nr 133, poz. 872 ze zm.) |
|
2026-08-25 11:25 |
2026-09-01 10:00 |
|
| 4. |
Zaproszenie do składania ofert na wykonanie operatu szacunkowego celem okreslenia wartości dz. nr 3460/302 o pow. 0,0011 ha, położonej w gminie Świerklaniec, obręb Orzech, w trybie art. 98 ugn. |
|
2026-08-18 08:27 |
2026-08-25 09:00 |
|
| 5. |
Wycena kompletnego ogrodzenia posesji |
|
2026-08-17 09:30 |
2026-08-21 12:00 |
|
| 6. |
Zaciągnięcie pożyczki długoterminowej dla Gminy Świerklaniec w kwocie 8.600.000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu |
F.3251.1.2026 |
2026-07-24 11:36 |
2026-08-19 12:00 |
|
| 7. |
Dostawa, montaż i uruchomienie wirtualnej strzelnicy wraz z wyposażeniem strzeleckim, umożliwiającym prowadzenie zorganizowanego szkolenia na minimum 4 stanowiskach strzeleckich, umożliwiające prowadzenie szkolenia strzeleckiego i wykonywanie zadań strzeleckich o różnym stopniu skomplikowania . |
|
2026-08-11 14:19 |
2026-08-13 11:00 |
|
| 8. |
Zapytanie ofertowe na wykonanie podziału działki nr 1600/237, położonej w gminie Świerklaniec, w rejonie ul. Łącznej w Świerklańcu. |
|
2026-08-06 08:50 |
2026-08-13 09:00 |
|
| 9. |
Zapytanie ofertowe na wykonanie podziału nieruchomości stanowiącej własność Gminy Świerklaniec, obejmującej działkę nr 2111/6, położoną w gminie Świerklaniec, obręb Nakło Śląskie. |
|
2026-08-05 09:41 |
2026-08-12 10:00 |
|
| 10. |
Zaproszenie do składania ofert na okazanie w terenie granic działek nr 833/20, 841/21, położonych w gminie Świerklaniec przy ul. Magnoliowej w Nakle Śląskim. |
|
2026-07-22 12:40 |
2026-07-28 13:00 |
|
| 11. |
Zaproszenie do składania ofert na wykonanie podziału geodezyjnego działek nr 3371/260, 3368/260, 1401/261, obręb Nakło Śląskie, gmina Świerklaniec |
|
2026-07-14 12:11 |
2026-07-21 13:00 |
|
| 12. |
Zaproszenie do składania ofert na wykonanie podziału geodezyjnego działek nr 3371/260, 3368/260, 1401/261, obręb Nakło Śląskie, gmina Świerklaniec |
|
2026-06-30 14:15 |
2026-07-07 14:00 |
|
| 13. |
Zaproszenie do składania ofert na wykonanie podziału geodezyjnego działek nr 3371/260, 3368/260, 1401/261, obręb Nakło Śląskie, gmina Świerklaniec |
|
2026-06-30 13:59 |
2026-07-07 14:00 |
|
| 14. |
Rozpoznanie cenowe na ustalenie przebiegu granicy nieruchomości. |
|
2026-06-25 09:33 |
2026-07-02 09:00 |
|
| 15. |
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość służebności przesyłu obciążających nieruchomości stanowiące własność Gminy Świerklaniec. |
|
2026-06-22 09:51 |
2026-06-29 14:00 |
|
| 16. |
Zaproszenie do składania ofert na wykonanie podziału geodezyjnego działek nr 3371/260, 3368/260, 1401/261, obręb Nakło Śląskie, gmina Świerklaniec. |
|
2026-06-17 11:13 |
2026-06-25 11:00 |
|
| 17. |
Wykonanie operatu szacunkowego określającego wartość działek celem zbycia nieruchomości na polepszenie zagospodarowania działek sąsiednich. |
GN |
2026-06-16 10:22 |
2026-06-23 11:00 |
|
| 18. |
Wycena kompletnego ogrodzenia posesji |
|
2026-06-16 14:41 |
2026-06-19 13:00 |
|
| 19. |
Wykonanie przeglądów stanu technicznego w zakresie konstrukcyjno- budowlanym budynków mieszkalnych, budynków użytkowych, placów zabaw, obiektów małej architektury i urządzeń siłowni plenerowych zlokalizowanych na terenie Gminy Świerklaniec |
|
2026-06-13 11:15 |
2026-06-19 13:00 |
|
| 20. |
Wycena kompletnego ogrodzenia posesji |
|
2026-06-16 14:41 |
2026-06-19 13:00 |
|
| 21. |
Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 911 - budowa chodnika w miejscowości Orzech od skrzyżowania ul. Bytomskiej z ul. Nakielską do skrzyżowania z ul. Spokojną |
IDZ.271.1.8.2026-III |
2026-06-08 11:30 |
2026-06-18 12:00 |
|
| 22. |
Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 911 - budowa chodnika w miejscowości Orzech od skrzyżowania ul. Bytomskiej z ul. Nakielską do skrzyżowania z ul. Spokojną |
IDZ.271.1.8.2026-II |
2026-05-20 14:01 |
2026-06-03 12:00 |
|
| 23. |
Zapytanie ofertowe na wykonanie podziału czterech nieruchomości położonych w Gminie Świerklaniec, obrębie Świerklaniec, zajętych w części pod drogą ul. Bratków. |
|
2026-05-19 08:44 |
2026-05-26 13:00 |
|
| 24. |
Kompleksowa usługa bankowa Gminy Świerklaniec i jej jednostek organizacyjnych w okresie od 01.07.2026 do 31.12.2026r. |
FK.3051.1.2026 |
2026-05-11 15:01 |
2026-05-25 15:30 |
|
| 25. |
Kompleksowa usługa bankowa Gminy Świerklaniec i jej jednostek organizacyjnych w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026r. |
FK.3051.1.2026 |
2026-05-11 14:58 |
2026-05-25 15:30 |
|
| 26. |
Wykonanie 3 operatów szacunkowych celem naliczenia renty planistycznej z tytułu wzrostu wartości nieruchomości. |
|
2026-05-15 11:43 |
2026-05-22 12:00 |
|
| 27. |
Wykonanie jednego operatu szacunkowego celem zbycia nieruchomości niezabudowanych, położonych w gminie Świerklaniec, w obrębie ewidencyjnym Nakło Śląskie, dla nieruchomości składającej się z działek o numerach ewidencyjnych nr 4460/25 o pow. 0,1069 ha oraz działki nr 4462/26 o pow. 0,1294 ha |
|
2026-04-30 13:31 |
2026-05-07 14:00 |
|
| 28. |
Zaproszenie do składania ofert na sporządzenie aktualizacji operatów szacunkowych określających wartość rynkową nieruchomości gruntowych w celu naliczenia opłaty za użytkowanie wieczyste |
|
2026-04-30 12:27 |
2026-05-07 12:00 |
|
| 29. |
Zaproszenie do składania ofert na sporządzenie operatów szacunkowych określających wartość rynkową nieruchomości w celu nabycia do mienia gminnego. |
|
2026-04-23 13:34 |
2026-04-30 10:00 |
|
| 30. |
Wykonanie ekspertyzy stanu technicznego obiektu budowlanego |
|
2026-04-23 15:20 |
2026-04-28 14:00 |
|